Ana sayfa ÜrünlerHDD Hava Çekiç

Kısa Mesafe Düz Boru Hattı Pipelay İçin Yüksek Verimli HDD Hava Çekicisi

Gerçekten çok memnunum. Ciddi ve hızlı ekip. Satış sonrası servis etkili. Bu şirketi tavsiye ederim. Teslim süresi çok hızlı. İyi fiyatlar.

—— jean luc vanno

Uzun yıllar iş ilişkisi var, STETON ENGINEERING MACHINERY CO., LTD!

—— Alex

Ben sohbet şimdi

Kısa Mesafe Düz Boru Hattı Pipelay İçin Yüksek Verimli HDD Hava Çekicisi

büyük.img.alt
küçük.img.alt

Büyük resim :  Kısa Mesafe Düz Boru Hattı Pipelay İçin Yüksek Verimli HDD Hava Çekicisi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BAIWEI
Sertifika: ISO9001
Model numarası: BH400; BH510 710
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: AHŞAP KUTU
Detaylı ürün tanımı
Menşe yeri: Çin (anakara) Türü: Pnömatik Boru Sıkma Çekiç
Makina tipi: Delme aracı Kullanımı: Kuyu Sondaj
Renk: Gerekli Malzeme: Karbon çelik
Vurgulamak:

Pnömatik boru sıkıştırma çekiç

,

pnömatik boru çekiç

Hava çekiç, borulama için pnömatik boru çekiç

Pnömatik boru çekici ile boru döşeme, basit inşaat tekniği yüksek doğruluk, hızlı hız ve düşük maliyet özellikleri nedeniyle kazı dışı inşaatlarda yaygın olarak benimsenmiştir. Kısa mesafeli düz boru hattının boru döşemesinde tercih edilir. Ve yatay yönlü sondaj mühendisliği kurtarma için yaygın olarak kullanılır.

Pnömatik Rammer, yeraltında kazısız bir şekilde döşenen boru hatları için kullanılan, kil tabakası, alt-kil tabakası, kum çakıl toprağı, 1200mm'den daha küçük çapta boru hattı döşenmesi için çeşitli formasyon ve kısa mesafeye uygun yeni bir ekipmantır.


Makine boru döşeme için yüksek hassasiyet, döşenecek boru için daha büyük çap, oluşumların güçlü adaptasyon özelliği, ekipman basit, daha az yatırım, daha düşük inşaat maliyeti özelliklerine sahiptir. Rammer esasen düşük frekanslı, büyük pnömatik çekiç darbe enerjisine sahip bir çarpma tertibatıdır. Bu, çekiç darbeli çekiçleme bloğundaki silindiri sürmek için basınçlı hava gücüne sahip bir makinedir.


Aynı zamanda, çelik boruyu ray hattı boyunca doğrudan toprağa koyarken, Rammer daha büyük bir etkiye sahip, borudan geçen boruların uçlarına doğrudan doğruya boru kuvvetinin diğer tarafına hareket eden kuvvet , toprağı kesip, kesilmiş toprak boruya girdiğinde. Boru hedef çukura ulaştıktan sonra, boru çizgilerini çıkarın, toprak çekirdeğini kazın, boru hattı döşenmesi tamamlanır.


Rammer esas olarak kazısız çelik boru döşeme için kullanılır. Ayrıca boru çatı projesi, altın arama, batma kazanı, çelik boru kazık ve şekilli sac kazık işleri için de kullanılabilir.
Pnömatik mızrak çalışma prensibi, Rammer'e benzer, toprağa mızrak ve bir delik oluşturur, PE boruyu veya çelik boruyu delikten çekerek, çoğunlukla toplulukta geçiş için kullanılır.

İletişim bilgileri
NANJING STETON ENGINEERING MACHINERY CO.,LTD

İlgili kişi: sales

Tel: +8618936863200

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)