Ana sayfa ÜrünlerHDD Çamur Motoru

HDD Makinesi Geçiş Kaya Conditation için Sondaj Downhole HDD Çamur Motoru

Gerçekten çok memnunum. Ciddi ve hızlı ekip. Satış sonrası servis etkili. Bu şirketi tavsiye ederim. Teslim süresi çok hızlı. İyi fiyatlar.

—— jean luc vanno

Uzun yıllar iş ilişkisi var, STETON ENGINEERING MACHINERY CO., LTD!

—— Alex

Ben sohbet şimdi

HDD Makinesi Geçiş Kaya Conditation için Sondaj Downhole HDD Çamur Motoru

büyük.img.alt
küçük.img.alt küçük.img.alt

Büyük resim :  HDD Makinesi Geçiş Kaya Conditation için Sondaj Downhole HDD Çamur Motoru

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: DAWN TOOLS
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 95-172MM
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: AHŞAP KUTU
Detaylı ürün tanımı
Menşe yeri: Çin (anakara) Türü: iniş motoru
Kullanımı: Kuyu Sondaj Makina tipi: Delme aracı
Özelliği: Yüksek sertlik İşlem türü: Sıcak dövme
Vurgulamak:

yönlü sondaj motoru

,

downhole çamur motoru

Çamur motoru, HDD makine için kullanılan Downhole Motor Kaya sıhhi Sondaj, Kaya araçları

Kullanım Bu çalışma prensibine göre, çalışma prensibi, çamurun yüksek basınçlı sıvı gücünü, bit rotasyonu için mekanik enerjiye dönüştürmektir. Yaygın olarak kullanılan petrol sahası ve maden kuyusu iyi ve yatay iyi, küme Wells ve dikey Wells, sondaj, saptırma, azimut, kaplama, raybalama, yan izleme ve workover tedavi ayarlama ve aynı zamanda bileşik sondaj ve çaprazlama gibi bazı özel operasyonlarda uygulanan , vb.

Bir Variof Çeşitleri ve Yetenekleri Gerçek sondaj ihtiyaçlarına göre, farklı çalışma konfigürasyonuna ve farklı çalışma koşullarına sahip çeşitli tiplerde yüksek, midiem ve düşük hızlı downhole motorlarını ittiriyoruz.

1. Standart tip Standart motor , çamur yağlama şanzıman mili, düz, tek ve çift eğimli.

2. Uzun tip Tork, standart olanlara göre% 30 ila% 60, çamur yağlama şaftlı şaft, düz, tek ve çift eğimli olarak arttırılır.

3. Yüksek akış hızı tipi Gelen akış ve bit gücünü artırmak için içi boş rotor ve farklı boyutlarda sert alaşım jet nozul benimsenmesi.

4.Yüksek sapma tipi Eşsiz yapı tasarımı, iyi çalışma koşullarını korumak için genel uzunluğu daha kısa ve bükülmüş gövdeyi bit'e yakınlaştırır, sapma oranı 1 / m'ye kadar ulaşır.

5. Yüksek sıcaklık dayanımı tipi Motor statoru, motorun kuyu tabanında sabit bir şekilde maksimum performans göstermesini sağlayan üstün kalitede yüksek sıcaklığa dayanıklı kauçuktan yapılmıştır. 175 C

6. Yağ aktarma şaftı tipi iyice açılır Baskı yatağının ve radyal yatağın çalışma koşullarını iyileştirir ve her bir seyahatin ömrünü uzatır.

7. Viraj açısı ayarlanabilir tip Motorları farklı tip ve ebatlarda ayarlanabilir büküm muhafazalı olarak donatıyoruz ve düşmeden önce viraj açısını ayarlayabiliriz.

8. Doymuş tuzlu su çamur direnci tipi Anti-korozyon ve aşınma direncinin güçlü yeteneği ile rotor üzerindeki özel kaplama, motorun doygun tuzlu su çamuru durumunda uzun süre kararlı çalışmasını sağlar.

9. Darbe Direnci Tipi Sondajda meydana gelen bit atlama ve darbe şokunu hafifletmek veya ortadan kaldırmak için bir dizi amortisör kullanırız, delme aletlerini hasara karşı korur, hizmet ömrünü uzatır ve sondajı güvenli ve verimli kılar. (Stil darbeye dayanıklı iniş deliği motoru yeni teknoloji patent ürünlerimizdir. Patent No ZL2011 2 0000193.2)

İletişim bilgileri
NANJING STETON ENGINEERING MACHINERY CO.,LTD

İlgili kişi: sales

Tel: +8618936863200

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)